Chcesz się z nami skontaktować ? Zadzwoń do nas !!

kom. 538 99 77 66

Systemy ogrzewania

Systemy klimatyzacji, wentylacji, grzewcze

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Elzet. Siedziba naszej firmy znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Jesteśmy grupą fachowców, która zajmuje się montażem, serwisem oraz remontami instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz grzewczych takich marek, jak: Fujitsu, LG, Fuji, Samsung, Lennox, Daikin, Sanyo, Mc Quay. Nasza wiedza teoretyczna, doświadczenie praktyczne, a także zaplecze techniczne pozwalają, aby wszystkie powierzone nam zlecenia były wykonywane terminowo oraz zgodnie z powszechnie obowiązującymi normami.

Firmie Elzet mogą Państwo powierzyć wszelkiego rodzaju prace związane z montażem nowych instalacji, jak i modernizacją już istniejących. Podpowiemy, jakie rozwiązania wybrać, aby instalacje były dopasowane do Państwa indywidualnych preferencji.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a w szczególności woj. mazowieckiego.

Na rynku klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa działamy nieprzerwanie od stycznia 2004 roku, jednakże nasze początki sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to zdobywaliśmy wiedzę pracując w innych firmach z branży.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie:

  • wykonywania instalacji i dostarczania urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych oraz grzewczych,
  • serwisu oraz napraw klimatyzacji (http://www.elzetklima.pl/oferta.php), wentylacji, urządzeń chłodniczych i grzewczych wiodących producentów,
  • fachowego doradztwa w zakresie klimatyzacji, kurtyn powietrznych, nagrzewnic, rekuperatorów, a także zaawansowanej automatyki wentylacyjnej, chłodniczej i grzewczej.

Klimatyzatory kompaktowe typu SPLIT

Zapewniamy, że wykonywana przez nas instalacja urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych jest zgodna ze wszystkimi procedurami. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, które są wymagane przy montażu, naprawie oraz serwisowaniu tego typu instalacji. Korzystamy jedynie z najlepszych klimatyzatorów i innych elementów systemów grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych.

tel.  kom. 538 99 77 66

biuro@elzetklima.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone przez: ELZET Leszek Zając
Projekt i realizacja: Gold Key

Facebook

Google Plus